לוח השראה | עיצוב שולחן | בלו סרמיק

לוח השראה לעיצוב שולחן בגוונים של כחול וקרם

 

כשאני מארחת, אני לפעמים הולכת לאיבוד, מתפזרת.

יש כל כך הרבה דברים שאני צריכה לחשוב עליהם שפשוט חינכתי את עצמי להיערך מראש. זה מתחיל עם התפריט. מה אני הולכת להגיש? מנה ראשונה, שניה, קינוח, משם לרשימת מצרכים… ורק אז מתחיל החלק שאני אוהבת. איך אני מעצבת את השולחן?!

ככה התחיל סיפור האהבה שלי עם לוחות ההשראה.

לוחות השראה לעיצוב שולחן עושים לי סדר. מעבר לעובדה שהם קולאז׳ מהמם לפינטרסט, הם כלי עבודה נהדר שעוזר לי לתכנן את סידור השולחן מא׳ ועד ת׳, בהתאמה לכלי ההגשה שיש לי בבית. לוחות ההשראה עוזרים לי לחבר את הצבעים והטקסטורות לשולחן שיעשה הרבה כבוד לאורחים שלי. אחרי הכלפלטת צבעים כחול ואדמה לעיצוב שולחן אנחנו אוכלים עם העיניים…

לוח הבלו סרמיק כולל שילוב של כחול וצבעי אדמה. השימוש בכלים השקופים מאזן את הלוק הכללי.

הטון המרכזי: 

הטקסטורה של בלו סרמיק נותנת את הטון המרכזי לעיצוב השולחן מאחר והיא מאוד דומיננטית. הפרחים המופיעים על האביזרים לעיצוב השולחן כמו  התחתיות לכוסות, מדבקות לבקבוקים ופלייסמנטים ומתחברים לכלי ההגשה שנבחרו לשילוב.

כלי הגשה:

בחרתי בכלי הגשה בשני צבעים – כחול וצבעי אדמה, אבל אם תשימו לב בכמה גוונים. בכדי להעצים את הטקסטורה של המוטיב המרכזי (הבלו סרמיק) אספתי כלים חלקים. כלי עץ וקרמיקה, שניהם עשויים מחומרים טבעיים ומתחברים לפרחים – שעל מוצרי הנייר שלנו באופן הרמוני. אם אין לכם כלים כחולים, תוכלו להשתמש בכלים לבנים ושקופים או לרכוש בחנויות החד פעמי כמה פריטים שישלימו את הטאצ׳.

 

לוח השראה לאירוח בגוונים של כחול וצבעי אדמה

קצת DIY כי זה כיף:

ליצירתיים שביניכם ורק אם אתם אוהבים להשקיע בפרטים הקטנים… תוכלו לגזור מתוך התחתיות לכוסות צורות שונות ולהשתמש בהם לנגיעות בשולחן. אני בחרתי לגזור לבבות ופרחים. את הלבבות הצמדתי לכוסות היין ואת הפרחים לצרף לזר הפרחים המרכזי.

 

זהו, גשו לארון וחפשו את הכלים המתאימים.

אתם מוזמנים לבחור פריטים ממגון קולקציית הבלו סרמיק כאן.

ואם אתם לא בטוחים האם הגוונים שלכם משתלבים – דברו איתי… תוכלו לכתוב תגובה כאן למטה ואני מבטיחה להתייחס לכל שאלה.

 

שלי.

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות
גלילה למעלה